מופעי סטנדאפ

מופעי סטנדאפ

עופר ומאור

המופע של עופר ומאור, הוא מופע ייחודי של סטנדאפ, בשילוב שירים קומיים ומערכונים מצחיקים במיוחד. עופר ומאור מגלמים במופע, דמויות הזויות, מטורפות ומצחיקות תוך אלתור מערכונים יחד עם הילדים המשתתפים באירוע. המופע של עופר ומאור מתאים לכל המשפחה ולכל הגילאים.

מופעי סטנדאפ - אורי ברויר

אורי ברויר

אורי ברויר הוא סטנדאפיסט ישראלי יוצר וכותב קומי ואחד המוערכים בתחום. המופע של אורי שנון מאד וייחודי ומתאים למגוון רחב של קהלים וגילאים. אורי השתתף בתכניות טלוויזיה מוכרות, כמו החברים של נאור, חברות, צחוק מעבודה ועוד, כמו גם תכניות רדיו. אורי מעניק לקהל חוויה שלא ישכחו, פניני החכמה המתובלים בחיוך וקריצה ממקמים את אורי, כאחד הסטנדאפיסטים המוכשרים שיש לנו.

מופעי סטנדאפ - ליעוז שם טוב

ליעוז שם טוב

ליעוז שם טוב, כוכב הצחוקייה והופעה בלתי נשכחת ב- ב America's got talentמגיע אלינו במופע המופלא שלו- "טלקינזיס" פרודית קסמים מתוחכמת ומרהיבה בניצוחו של ליעוז שם טוב המוכשר. ליעוז לוקח את קהל המשתתפים להרפתקת קסמים מדהימים, לצד מופע קומי קורע משולב הומור פיזי, אביזרים מטורפים וכמובן קסמים וסטנדאפ שנון ומלא תוכן. האופן בו משתף ליעוז את הילדים והקהל במופע שלו, מעניק להם חוויה בלתי נשכחת וכיפית במיוחד!

מופעי סטנדאפ - דניאל חן

דניאל חן

דניאל חן הוא סטנדאפיסט מוכשר במיוחד, שורף את הבמה עם פאנצ'ים היסטריים של צחוק! מופע הסטנד אפ של חן מלא הומור מפתיע, אשר גורר תגובות נלהבות מהקהל, בכל ערב מחדש. לחן, ניסיון עבודה וכתיבה עם שורה של סטנדאפיסטים מהשורה הראשונה בארץ והמופע שלו בהחלט מקורי ומהווה משב רוח רענן בתחום הסטנדאפ בארץ.

מופעי סטנדאפ - עמי

עמי אנידג'ר

שחקן, קומיקאי ומנחה סדנאות צחוק לקהלים מגוונים ושונים. אנידג'ר השתתף בין היתר בתכניות ערב אדיר, יצפאן, סרוגים, פולישוק, עם סגולה, חברים, שנות ה- 80 ועוד. המופע של אנידג'ר משלב בתוכו רגעים אותנטיים מהחיים ובאמצעות כישרונו הייחודי, מצליח להגיע לכל אחד ממשתפי הסדנה ולסיים בחיוך רחב. המופע של אנידג'ר מתאים לקהל של וועדים, חברות וכדומה.

לתכנון האירוע הבא שלכם - דברו איתנו עוד היום!

© כל הזכויות שמורות למ.נס הפקות בע"מ

בניית אתר ע"י חברת קורנגה בע"מ

WhatsApp chat