הפקת אירועים

מ. נס הפקות מתמחה בהפקת מגוון אירועים נרחב במיוחד, כמו אירועי חברה, אירועי שיווק והשקות, הפקת אירועי יוקרה קונספט ועוד רבים נוספים. לכל סוג של אירוע אותו תבקשו,  אנו ערוכים ומוכנים לעמוד לרשותכם ולהפיק עבורכם ועבור האורחים שלכם, אירוע בלתי נשכח!

הפקת אירועי חברה

בכל חברה/ ארגון עסקי, עובדים אנשים רבים אשר מקדישים יומם וליל למען ועבור החברה/ ארגון ואנו ב-מ.נס הפקות, נסייע לכם להפיק עבורם אירוע שכולו- פרגון ותודה, אירוע שחוגג הישגים עסקיים, הגשמת יעדים, מועדים, חגים, או כל אירוע אחר שיגרום לעובדים שלכם להרגיש מוערכים ובעיקר גאים, להיות שייכים לחברה/ ארגון.

שלב הרעיון בהפקת אירוע,  הוא יריית הפתיחה מבחינתנו ב-מ. נס הפקות וצוות ההפקה האחראי על הפקתו, צמוד ומלווה את הלקוח, לכל אורכה של ההפקה ועד לסיומו המוצלח של האירוע. אנו מעמידים לרשות הלקוח את אנשי התוכן שלנו, שיודעים לתבל את אופי האירוע ברגעי שיא ייחודיים ומקוריים במיוחד, תוך מתן מענה והתייחסות לכל דרישה ו/או צורך.

הפקת אירוע שיווק והשקות

אירוע שיווקי או השקת מוצר חדש, הוא אירוע אסטרטגי ממדרגה ראשונה וככזה, אמור לספק ללקוח חוויה עוצמתית בלתי נשכחת וכאן, אסור לטעות. כל פרט חשוב, כל בורג קטן חייב להיות מהודק עד הסוף, על מנת שהאירוע ישאיר את הרושם המתבקש, כאשר, מטרתו העיקרית- הצגה לראווה באופן המקסימלי לקהל האורחים/ הלקוחות הפוטנציאליים- תושג.

חשוב לזכור כי אירוע שיווקי כזה או אחר, הוא למעשה אירוע מיתוג לכל דבר ועניין והמוצרים המוצגים באירוע, הם למעשה האמצעים לעשות זאת. מ.נס הפקות מעסיקה צוות מפיקים מקצועי, מיומן, אשר מכיר את עולם השיווק והפרסום ויודע כיצד לדייק את האירוע ולייחד אותו, כך שלא יישכח והאורחים ידברו עליו הלאה- שיווק מפה לאוזן קלאסי.

מ. נס הפקות עוסקת בהפקת אירועי שיווק שונים כמו למשל:

  • אירוע השקה
  • קד"מ
  • אירועי תדמית
  • incentive (תמריץ)

הפקת אירועי יוקרה וקונספט

אירוע יוקרה או קונספט, הוא הפקה אחרת מאשר הפקה של אירוע "רגיל" שכן, זהו אירוע חד- פעמי במלוא מובן המילה ובהפקתו, אמורים כל המרכיבים לשדר- יוקרה או את הקונספט הספציפי של האירוע, כך שכל הפרטים הקטנים והגדולים מוקפדים כאחד ועובדים כמו תזמורת פילהרמונית בינ"ל.

זוהי משימה מאתגרת מאד ובהחלט לא מתאימה לכל חברת הפקות.

מ. נס הפקות, מנוסה מאד בתחום הפקות אירועי יוקרה והקונספט, אנו מעלים עם הלקוח רעיונות ואופציות אפשריות לאירוע, מאתרים את מקום האירוע, העיצוב, התפריט המוגש, המוזיקה ואפילו המזכרות לאורחים. אנו דואגים לכל האלמנטים שיהפכו את האירוע למה שהוא אמור להיות- ייחודי, נוצץ ובעיקר בלתי נשכח!

הפקת אירועים במרכז
הפקת טקסים לאירועים

לתכנון האירוע הבא שלכם - דברו איתנו עוד היום!

© כל הזכויות שמורות למ.נס הפקות בע"מ

בניית אתר ע"י חברת קורנגה בע"מ

WhatsApp chat