מופעים

מופעים לאירועים - ליאור רוכמן

ליאור רוכמן

ליאור רוכמן הינו אמן על חושי, שחקן, מנחה אירועים וכנסים וקוסם מקצועי המופיע על במות כל חייו. בשנים האחרונות שודרו מספר עונות של תוכנית הטלויזיה "העוקץ", בה ליאור רוכמן כיכב בתפקיד מוביל בפריים טיים ערוץ 10. במשך למעלה מ 18 שנה, צבר ליאור רוכמן ניסיון בהופעות והנחיית אירועים מול כל סוגי הקהל. בצה"ל שירת ליאור בין היתר, בתפקיד קוסם צבאי, הנחה והופיע בכל סוגי האירועים. במקביל פיתח ליאור את כישוריו כקורא מחשבות ובצעד ייחודי החל לשלב קסמים וקטעי טלפתיה כחלק בלתי נפרד באירועים בהם הוא מנחה. ליאור הוא בוגר 3 שנות לימודי משחק בסטודיו למשחק מיסודו של יורם לווינשטיין. מאז סיים לימודיו הספיק ליאור להשתלב כשחקן בתיאטראות רבים בארץ, ובשש השנים האחרונות, ליאור הוא שחקן קבוע בתיאטרון הקאמרי ומשמש כיועץ הקסמים המוביל בארץ לכל ההפקות הבמה.

מופעים לילדים - ממבו שואו

ממבו שואו THE MAMBO SHOW

קרקס ממבו שואו מגיע היישר מטנזניה הרחוקה ומציג חוויה קרקסית מרהיבה מעולם אחר, משולבת קטעי לוליינות מסוכנים במיוחד, כמו פירמידה אנושית, פעלולי חבל ועוד הפתעות. ממבו שואו הוא מופע אנרגטי וסוחף כולל תלבושות צבעוניות ומוסיקה אפריקנית אותנטית הגורמת לקהל למחוא כפיים בקצב ללא הפסקה. המופע מתאים לכל המשפחה ולכל הגילאים.

מופעים לילדים - ראש ביצה

מופע ראש ביצה

מופע ראש ביצה, הוא מופע קומי איכותי, בסגנון סטנד אפ לילדים, המשלב שלל בובות מדהימות עם דיבור מהבטן וקסמים מצחיקים.  ראש ביצה, דמות מצחיקה ואהובה במיוחד על הילדים שמתחברים אליה מיד עם תחילתו של המופע ואף לוקחים חלק פעיל במהלכו, תוך שילוב קטעים מאולתרים ומצחיקים במיוחד.

מופעים לאירועים - שלומי עמיאל

עדי הקוסם

מופע חדש ועוצר נשימה

מופעים לילדים - הקרקס הברזילאי

הקרקס הברזילאי

מופע חדש ועוצר נשימה

מופעים לילדים - הקרקס האפריקאי

הקרקס האפריקאי

מופע חדש ומדהים!

מופעים לילדים - הקרקס הרוסי

הקרקס הרוסי

לתכנון האירוע הבא שלכם - דברו איתנו עוד היום!

© כל הזכויות שמורות למ.נס הפקות בע"מ

בניית אתר ע"י חברת קורנגה בע"מ

WhatsApp chat